Szyldy aluminiowe

Szyldy aluminiowe

Wykonujemy szyldy grawerowane z niemieckiego aluminium anodowanego. Różna kolorystyka i dwurodzajowe wykończenie powierzchni (matowe lub błyszczące) stwarza możliwość dopasowania do wystroju i charakteru każdej firmy.

Szyldy grawerowane z aluminium anodowanego charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na wpływ czynników atmosferycznych. Szyldy można wypełniać dowolnym kolorem z palety RAL lub PANTONE. Do wypełnień grawerunku jako nieliczni używamy farby podkładowej a następnie lakierów wierzchnich w kolorze.

Dlaczego warto zamówić u nas szyldy grawerowane?

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, dobry park maszynowy a przede wszystkim zadowolenie klientów są gwarancją jakości świadczonych przez nas usług.
Przykłady szyldów grawerowanych z różnych materiałów mogą Państwo zobaczyć w kilku gablotach naszej pracowni mieszczącej się w Warszawie przy ulicy Rokosowskiej 1 oraz w wielu innych miejscach Warszawy oraz na terenie całej Polski!
Galeria zdjęć ukazuje niektóre realizacje wykonane w technice grawerowania maszynowego na naszych precyzyjnych maszynach grawerskich.

Dlaczego warto :

  • Używamy tylko sprawdzonych materiałów wysokiej jakości - niemieckiego aluminium anodowanego dostępnego w wielu wariantach kolorystycznych i grubościach. Srebrny mat z lekkim szlifem grubość 1mm, 2mm, 3mm; Srebrny z lekkim połyskiem 1mm, 2mm; Srebrny o strukturze szczotkowanej stali nierdzewnej 1mm, 2mm; Złoty mat z lekkim szlifem 1mm, 2mm; Złoty z lekkim połyskiem 1mm, 2mm; Szampański mat z lekkim szlifem 1mm, 2mm; Szampański z lekkim połyskiem 1mm, 2mm; Czarny mat 1mm, 2mm ; Czarny z lekkim połyskiem 1mm, 2mm;
  • Szyldy grawerujemy głęboko co podwyższa walory estetyczne efektu końcowego
  • Szyldy grawerowane zewnętrzne wykonywane przez nas posiadają w grawerunku farbę podkładową co jest bardzo ważne dla zapewnienia odpowiedniej ochrony antykorozyjnej grawerunku. Farba podkładowa kryta jest lakierami wierzchnimi w pożądanych przez klienta kolorach. Obie powłoki nakładane są na grawerunek metodą natryskową w kilku warstwach, co zapewnia równomierne krycie jak i również estetyczność wypełnionego lakierem grawerunku.
  • Szyldy grawerowane z alumimum anodowanego wykonywane przez nas mogą mieć długość do 99 cm i wysokość do 50 cm.

Rozsądna cena za wysoką jakość produktu, zapraszamy do wyboru naszej oferty!

Grawer Warszawa - zapraszamy do pracowni.
Obsługujemy zamówienia przez e-mail - wysyłka kurierem na całą Polskę.

PORADA

Jeśli nie wiesz jaki rodzaj szyldu wybrać lub jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szyldów przeczytaj poradę:

Jaki szyld wybrać? »

 

 
kontakte-mail . strona główna . linki

Zamawianie i odbiór zamówień:
WARSZAWA, ul. ROKOSOWSKA 1, tel./fax 22 822-02-93, kom. 796-59-11-10
Godziny pracy: Pn-Pt: 10.00 - 17.00,

sprzedaż materiałów grawerskich

Z nami wszystko GRAweruj!

grawer email

grawerowanie telefony

 grawer - dane firmy

grawerowanie laserowe adres

grawerowanie allegro

grawer wysylka

patron grawerów

grawer Warszawa grawer, zobacz... www.grawerstwo.pl Dyplomy, szyldy, pieczecie grawer
Last modified: 19.10.2020 19:19:07. Warszawa, title: dyplomy