Szyldy notarialne, tablice notarialne

Szyldy notarialne, tablice notarialne

Tablice dla notariusza

warto przeczytać

Zamawiając u nas TABLICE DLA NOTARIUSZY mają państwo gwarancję wykonania tablicy ze spełnieniem wszystkich kryteriów Regulaminu Wewnętrznego Urzędowania Kancelarii Notarialnych. Dobór wielkości czcionek, poprawność Godła Państwowego jak również prawidłowy rozmiar tablicy. Pozornie wydaje się to oczywiste, że każdy wykonawca przedstawiający na swojej stronie internetowej tablice dla notariusza / tablice dla notariuszy, wykonuje je zgodnie z tymi zasadami, lecz niestety nie jest to prawda, na wielu stronach internetowych można zobaczyć przykłady wykonywanych tablic notarialnych jako buble. Czy notariusz może pozwolić sobie na źle wykonaną tablicę notarialną? Naszym zdanie nie. Powaga i racja urzędu wymaga precyzyjności, poprawności i estetyki również w tej kwestii.

Najczęściej popełniane błędy przez firmy wykonujące tablice dla notariuszy:

  • Niepoprawny wzór Godła Państwowego - grafika orła niezgodna ze wzorcem, zły wymiar i proporcje
  • Niepoprawna wysokość liternictwa użytego na tablicy notarialnej
  • Niepoprawne wymiary szyldu notarialnego
  • Niepoprawna kolorystyka tablicy notarialnej


Wykonujemy trwałe szyldy grawerowane dla Kancelarii Notarialnych. Tablice notarialne wykonywane są wg. szczegółowej instrukcji i ze spełnieniem wszystkich kryteriów Regulaminu Wewnętrznego Urzędowania Kancelarii Notarialnych. Używamy niemieckich materiałów wysokiej jakości - w zależności od preferencji klienta może być to aluminium anodowane badź laminat grawerski, obydwa doskonale nadające się do stosowania na zewnątrz budynków.

Dlaczego warto zamówić u nas szyldy grawerowane?

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, dobry park maszynowy a przede wszystkim zadowolenie klientów są gwarancją jakości świadczonych przez nas usług.
Przykłady szyldów grawerowanych z różnych materiałów mogą Państwo zobaczyć w kilku gablotach naszej pracowni mieszczącej się w Warszawie przy ulicy Rokosowskiej 1 oraz w wielu innych miejscach Warszawy oraz na terenie całej Polski!
Galeria zdjęć ukazuje niektóre nasze realizacje wykonane w technice grawerowania maszynowego i laserowego.

Dlaczego warto :

  • Używamy tylko sprawdzonych materiałów wysokiej jakości - niemieckiego aluminium anodowanego dostępnego w wielu wariantach kolorystycznych i grubościach. Srebrny mat z lekkim szlifem grubość 1mm, 2mm, 3mm; Srebrny z lekkim połyskiem 1mm, 2mm; Srebrny o strukturze szczotkowanej stali nierdzewnej 1mm, 2mm;
  • Szyldy grawerujemy głęboko co podwyższa walory estetyczne efektu końcowego
  • Szyldy aluminiowe grawerowane zewnętrzne, wykonywane przez nas, posiadają w grawerunku farbę podkładową co jest bardzo ważne dla zapewnienia odpowiedniej ochrony antykorozyjnej grawerunku. Farba podkładowa kryta jest lakierami wierzchnimi w pożądanych przez klienta kolorach. Obie powłoki nakładane są na grawerunek metodą natryskową w kilku warstwach, co zapewnia równomierne krycie jak i również estetyczność wypełnionego lakierem grawerunku.
  • Szyldy grawerowane z alumimum anodowanego wykonywane przez nas mogą mieć długość do 99 cm i wysokość do 50 cm.
  • Szyldy notarialne wykonujemy również z lamiatów grawerskich odpornych na warunki atmosferyczne o grubości 1.6 mm lub 3mm. Szyldy w celu usztywnienia są podklejane plexi 3 lub 5 mm.
  • W szyldach notarialnych z laminatu grawerunek może być wykonany w technice grawerowania laserowego (płytkiego) jak również grawerowania frezem (grawerunek głęboki).

Rozsądna cena za wysoką jakość produktu, zapraszamy do wyboru naszej oferty!

Poniższa galeria przedstawia niektóre nasze realizacje w zakresie wykonywania poprawnych tablic dla notariuszy.

PORADA

Jeśli nie wiesz jaki rodzaj szyldu wybrać lub jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szyldów przeczytaj poradę:

Jaki szyld wybrać? »

 

 
kontakte-mail . strona główna . linki

Zamawianie i odbiór zamówień:
WARSZAWA, ul. ROKOSOWSKA 1, tel./fax 22 822-02-93, kom. 796-59-11-10
Godziny pracy: Pn-Pt: 10.00 - 17.00,

sprzedaż materiałów grawerskich

Z nami wszystko GRAweruj!

grawer email

grawerowanie telefony

 grawer - dane firmy

grawerowanie laserowe adres

grawerowanie allegro

grawer wysylka

patron grawerów

grawer Warszawa grawer, zobacz... www.grawerstwo.pl Dyplomy, szyldy, pieczecie grawer
Last modified: 19.10.2020 19:19:07. Warszawa, title: szyldy